baharoglu@baharoglu.com.tr
+90 342 337 26 93 (pbx)

Güvenilir Marka Ödülü

Güvenilir Marka Ödülü


Baharoğluna 2011 Güvenilir Marka Ödülü

Ekonomize Dergisi tarafından sosyal sorumluluk gereği organize edilen II. Uluslararası Güvenilir Gıda Zirvesi - Ödül Töreni Rixos Grand Ankara Otel’de yapıldı.

Ekonomize Dergisi tarafından sosyal sorumluluk gereği organize edilen II. Uluslararası Güvenilir Gıda Zirvesi - Ödül Töreni Rixos Grand Ankara Otel'de yapıldı. Gıda sektörünün öncü isimlerinin yer aldığı geceye Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, milletvekilleri, bürokratlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Dış Ticaret Müsteşarlığı, Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü'nün yanı sıra TESK, TUGİK, TPF, TÜSİAV, SETBİR, ANFED, TABA, TÜGİAD, TÜSİD, ANGİAD, ANKİSAD başta olmak üzere 100'ü aşkın sivil toplum kuruluşu tarafından desteklenen II. Uluslararası Güvenilir Gıda Zirvesi Ödül Töreninde Bulgur üretimi kategorisinde, '2011 Güvenilir Marka Ödülü Gaziantep'in köklü firmalarından Baharoğlu Bulgura verildi. Ödülü Baharoğlu Bulgur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Faruk Baharoğlu,Tarım Bakanı Mehdi Eker'in elinden aldı. II. Uluslararası Güvenilir Gıda Zirvesi Ödül Töreni'nde ünlü türkücü İbrahim Tatlıses de 'Tatlıses Gıda' adına yer aldı.

 


OTURUMDA GÜVENİLİR GIDA ELE ALINDI

Açılış konuşmasını Ekonomize Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Kadir Gürbüz'ün yaptığı II.Uluslararası Güvenilir Gıda Zirvesi - Ödül Töreni'nde Güvenilir Gıda ile İlgili Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Faaliyetleri Oturumu da düzenlendi. Koruma Kontrol Genel Müdürü Doç. Dr. Muzaffer Aydemir'in başkanlığını yaptığı oturumda Gıda İşletmeleri ve KODESK Daire Başkanı Selman Ayaz, Hayvan Sağlığı Daire Başkanı H.Haluk Aşkaroğlu ve Kontrol Dairesi Başkanı İbrahim İlbeği sunum yaptı.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin